Наградените в конкурса "Музика без граници" 2015

ПЪРВА ГРУПА

Плакет и грамота за отлично представяне се връчва на:
Трио: Калоян Борисов, Георги Терзиев, Димитър Брусарски
Учебен център „ИНФИНИТИ" с р-л Даниел Елисеев

Ваучер в размер на 50 лв. се връчва на:

Габриела Костадинова - школа по изкуствата „Евгени Зумпалов" с р-л Стоил Атанасов - гр. Панагюрище

ТРЕТО МЯСТО:
Христо Чипев - „Дворецът на щастливите хора" с р-л: Тошо Николаев
Александър Георгиев - НЧ „Райко Алексиев 1947" с р-л Димитър Марков

ВТОРО МЯСТО
Георги Цветанов - МДШ към ч-ще „Н. Хайтов" с р-л Венцислав Димитров
Александър Камински - НЧ"Д Динив1937" с р-л Даниел Найденов
Марин- Николай Мирчев - музикална школа Евгени Мирев

ПЪРВО МЯСТО

Михаил Димитров - музикална школа Евгени Мирев
Станислав Станев - Учебен център „ИНФИНИТИ" с р-л Даниел Елисеев

ВТОРА ГРУПА

ВАУЧЕР на стойност 80 лв.
Петър Кривицки - НЧ"Младост" с р-л Валентин Митачков
Александър Касабов - НЧ „Братя Миладинови 1914" гр. Петрич, с р-л Светослав Лобошки

ТРЕТО МЯСТО

Димитър Георчев - музикална школа Евгени Мирев
Стефан Стефанов - музикална школа Евгени Мирев

ВТОРО МЯСТО И ВАУЧЕР 50ЛВ.

Стефания Кръстева - музикална школа Евгени Мирев

ВТОРО място

Константин Филипов - НЧ"Димитър Динев1937" с р-л Даниел Найденов

ПЪРВО място

Даниел Иванов - НЧ "Христо Смирненски1945" с р-л Вера Маркова
Антон Златков - Столичен център за работа с деца с р-л: Антони Китов

ПЛАКЕТ И ГРАМОТА ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

ТРИО „КЕХАЙОВИ" - музикална школа Евгени Мирев

ТРЕТА ГРУПА

ГРАМОТА ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ И ПРЕДМЕТНА НАГРАДА
Дует - Алек Цандев и Георги Бърнев - учебен център „ИНФИНИТИ" с р-л Даниел Елисеев
Трио -  Мира Босакова, Божидар Онянов и Ерик Шварц- НЧ" д-р Петър Берон1926" с р-л Тинко Тодоров

ПЛАКЕТ И ГРАМОТА ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Квартет: Десислава Киневирска, Валентино Бабат, Йосиф Славов и Теодор Чипев - музикална школа Евгени Мирев

ВАУЧЕР на стойност 100 лв. се връчна на:

Георги Ликов - 35 СОУ „Добри Войников"
Ваньо Салийски - НЧ „Наука1870" - гр. Троян с р-л Михаил Иванов

ТРЕТО МЯСТО

Жанета Виденова - Столичен център за работа с деца, р-л Антони Китов
Алек Цандев - учебен център „ИНФИНИТИ" с р-л Даниел Елисеев

ВТОРО място

Гергана Андреева — музикална школа: Евгени Мирев
Радослав Кътов - учебен център „ИНФИНИТИ" с р-л Даниел Елисеев

ПЪРВО място

Матвей Дмитриевич - Културен дом в Руското посолство, с р-л Венцислав Димитров
Кирил Киров - школа по китара „Цветан Карабов" гр. Пловдив

ЧЕТВЪРТА ГРУПА

ГРАМОТА ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ СЕ ВРЪЧВА НА:
ГРУПА - „OUTSIDE THE CAGE" - НЧ „Славянска беседа 1880" с р-л Йордан Рибаров
ГРУПА - „THE WILD" - НЧ „Славянска беседа 1880" с р-л Йордан Рибаров

ГРАМОТА ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ И ПЛАКЕТ се връчва на:

дуета -  Ивелин Димитров и Огнян Георгиев - ДК „СРЕДЕЦ" с р-л Павел Павлов

ВАУЧЕР НА СТОЙНОСТ 200 лв. се връчва на:

Константин Ал Ниази - учебен център „ИНФИНИТИ" с р-л Даниел Елисеев

НАГРАДА НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ЧИТАЛИЩЕ „ДИМИТЪР ДИНЕВ 1937"

Цветелина Диварова – НЧ "Младост" с р-л Валентин Митачков

ТРЕТО МЯСТО

Стивън Николов – НЧ "Младост" с р-л Валентин Митачков
Венеслав Лиловски – НЧ "Младост" с р-л Валентин Митачков

ВТОРО място

Петко Бояджиев – НЧ "ИВАН ДЕНКОГЛУ" с р-л Албена Димитрова

ПЪРВО място

Георги Захариев – НЧ "Младост" с р - л Валентин Митачков
Кристиан Добрев - учебен център „ИНФИНИТИ" с р-л Даниел Елисеев

Добави коментар


Защитен код
Обнови

You are here Музика без граници Наградените в конкурса "Музика без граници" 2015