Пети Национален фестивал-конкурс за поп, рок и джаз музика „Музика без граници“ организиран от читалище „Димитър Динев 1937“

„ОБИЧАМ КИТАРАТА,
            ОБИЧАМ ТЕ ТЕБ!“

Пет поредни години организаторите на  „Музика без граници“ провокират  в младите хора любов към музиката, изграждат музикална култура и ги подтикват към ценностно съзряване.
Реално увеличеният брой участници в изданията на фестивала доказва нуждата от сценична изява на младежите. Все по-добрите резултати говорят за стремеж към  усъвършенстване и развитие в артистичното израстване на талантите. „Музика без граници“ е своеобразен мотив за работа в музикалните школи. Той е очаквано събитие за изпълнители и фенове.
В продължение на два дни талантливи китаристи огласиха столичните сцени.  Конкурса е за поп, рок и джаз музика, изпълнена на акустични и електрически китари.
На 25 март уютния салон на читалище „Димитър Динев 1937“ посрещна изпълнителите на акустични китари – бъдещи звезди. На 26 март конкурса продължи на сцената на Дом на Транспортния Работник, където участниците се раздадоха за оценяващото ги жури и публиката.
Тази година се изявиха участници от София, Панагюрище, Пловдив, Троян и Петрич.
Най- добрите са отличени и наградени от организаторите и техните партньори.
Следва списък с Наградените...

АКУСТИЧНИ  КИТАРИ

ПЪРВА  ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА

Грамота  и медал за отлично представяне се връчва на: Александър Георгиев-НЧ „Райко Алексиев 1947” с р-л Димитър Марков

Трето място се връчва на: Димитър Брусарски – Музикална школа „Инфинити” – р-л Даниел Елисеев

Второ  място се връчва на: Александра Антонова – Столичен център за работа с деца Бели брези – р-л Анастасия Китова

Първо място се връчва на: Георги Цветанов - ч-ще „Н. Хайтов" с  р-л Венцислав Димитров

Плакет и грамота за отлично представяне се връчва на: Трио -  Георги Исаев, Божидар Исаев, Зара Кушева
НЧ „Иван Денкоглу 1867” – р-л Албена Димитрова

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

Грамота  и медал за отлично представяне се връчва на: Марин - Николай Мирчев - муз. школа Евгени Мирев – р-л Евгени Мирев

Грамота  и медал за отлично представяне се връчва на: Божидар Некезов – Столичен център за работа с деца – р-л Антони Китов

Трето място се връчва на: Ива Недялкова – р-л Тошо Димитров

Второ  място се връчва на: Даниел Иванов - НЧ „Христо Смирненски - 1945” - р-л Вера Маркова

Първо място се връчва на: Мартин Дерменджиев – от Deushe Schule Sofia - р-л Тошо Димитров

Трето място се връчва на: Дует:  Петър Христов, Петър Йорданов
Музикална школа „Инфинити” – р-л Даниел Елисеев

Второ  място се връчва на: Дует – Теодор Стоянчев, Калоян  Борисов
Музикална школа „Инфинити” – р-л Даниел Елисеев

Първо място се връчва на: Дует –  Мина Николова, Даниел Иванов
 НЧ „Христо Смирненски - 1945” - р-л Вера Маркова

Плакет и грамота за отлично представяне се връчва на: Квартет Диезис – НЧ „Георги Сава Раковски – 1925” – р-л Банко Банков

ТРЕТА  ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА

Грамота  и медал за отлично представяне се връчва на: Данаил  Йорданов  - НЧ „Димитър Динев – 1937” – р-л Даниел    Найденов

Грамота  и медал за отлично представяне се връчва на: Жанета Виденова - Столичен център за работа с деца – р-л Антони Китов

Грамота  и медал за отлично представяне се връчва на: Калин Динев - Столичен център за работа с деца Бели брези – р-л Анастасия Китова

Трето място се връчва на: Радина Динева - Музикална школа „Инфинити” – р-л Даниел Елисеев

Второ  място се връчва на: Гергана Андреева - муз. школа Евгени Мирев – р-л Евгени Мирев

Първо място се връчва на: Васил Иваники -  НЧ  „д-р Петър Берон – 1926” – р-л Тинко Тодоров

Грамота  и медал за отлично представяне се връчва на: Дует  –  Неда Нешева, Александър Вълев
 НЧ „Иван Денкоглу 1867” – р-л Албена Димитрова

Грамота  и медал за отлично представяне се връчва на: Дует –  Стилиян Стоянов, Георги Бърнев
 Музикална школа „Инфинити” – р-л Даниел Елисеев

Плакет и грамота за отлично представяне се връчва на: Дует  Стили и Андрю  -  Стилияна Пинтева, Андрей  Лаков
 НЧ „Славянска беседа – 1880” – р-л Йордан Рибаров

Плакет и грамота за отлично представяне се връчва на: Трио Кехайови  -  муз. школа Евгени Мирев – р-л Евгени Мирев

Плакет и грамота за отлично представяне се връчва на: Квартет  -  Васил Иваники, Божидар Огнянов, Мира Босакова, Ерик  Шварц
 НЧ  „д-р Петър Берон – 1926” – р-л Тинко Тодоров

 

ЕЛЕКТРИЧЕСКИ  КИТАРИ

ПЪРВА  ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА

Трето място се връчва на: Александра Витанова – НЧ „Възраждане – 1928”. Ръководител  Виктория Андреева

Второ  място се връчва на: Деян  Керкенезов - НЧ  „Димитър Динев -  1937”- ръководител Даниел  Найденов

Трио първа група

Първо място се връчва на:  Трио в състав:  Габриела Спасова, Дейвид Белишки, Георги Колешански
Обединена школа по изкуствата „Евгени Зумпалов” – гр. Панагюрище с р-л Стоил Атанасов

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

Трето място се връчва на: Кристиян Парков – Школа по китара на Милен Димитров – гр. Пловдив -  р-л Милен Димитров

Второ  място се връчва на: Стефан Башев – Школа по китара на Цветан Карабов – гр. Пловдив – р-л Цветан Карабов

Първо място се връчва на: Антон Златков – Столичен  Център за работа  с деца – р-л Антони Китов

Плакет и грамота за отлично представяне се връчва на: Атанас Пенчев – Обединена школа по изкуствата Евгени Зумпалов – гр. Панагюрище – р-л  Стоил Атанасов

ГРУПИ

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА


Плакет и грамота за отлично представяне се връчва на: Група Арт Мастърс Бенд - Даниел Асенов, Борис Васев, Мустафа Кахил, Катрин Кахил
Музикална школа Арт Мастърс Бенд – р-л Владислав Тодоров  и Йордан Буневски

Плакет и грамота за отлично представяне се връчва на: Група The Wild – Вероника Савова, Вилизар Гичев, Виктор Младенов, Александър Гичев
НЧ „Славянска беседа – 1880” – р-л Йордан Рибаров

ТРЕТА  ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА

Медал и грамота за отлично представяне се връчва на: Дует – Марта Мирчева, Катрин Методиева
Музикална школа „Инфинити” – р-л Даниел Елисеев

Трето място се връчва на: Радослав Кътов - Музикална школа „Инфинити” р-л Даниел Елисеев

Трето място се връчва на: Йонатан Ангелов - Столичен  Център за работа  с деца – р-л Антони Китов

Второ  място се връчва на: Владислав Йотков – ДК  „Средец„ – р-л Павел  Павлов

Второ  място се връчва на: Християн Юрий Бистришки – НЧ „Младост  - 1971” – р-л Валентин Митачков

Първо място се връчва на: Кирил Киров – Школа по китара Цветан Карабов – гр. Пловдив – р-л Цветан Карабов

Първо място се връчва на:  Петър Кривицки - НЧ „Младост  - 1971” – р-л Валентин Митачков

Награда на Председателя се връчва на:  Група Joyful -  Ивана Илиева, Лора Фратева, Константин Филипов, Иван Койчев
НЧ  „Димитър Динев -  1937”- ръководител Даниел  Найденов

ЧЕТВЪРТА  ВЪЗРАСТОВА  ГРУПА

Трето място се връчва на: Кристиан Добрев - НЧ  „Димитър Динев -  1937”- р-л Даниел   Найденов

Второ  място се връчва на: Петко Бояджиев – НЧ  „Иван денкоглу„ – р-л Албена Димитрова

Първо място се връчва на:  Владимир Иванов - НЧ  „Димитър Динев -  1937”- р-л Даниел   Найденов

Добави коментар


Защитен код
Обнови

You are here Музика без граници Наградените в конкурса "Музика без граници" 2016