Списък на участниците в "Музика без граници" 2019

Акустични китари
Соло изпълнители първа група

10.00 ч - Начало

  1. Валери Стоянов – 10 г.
  2. Виктор Никола Колев – 11 г.
  3. Eлица Даскалова – 11г.   
  4. Александър Георгиев – 10 г.
  5. Александър Златарев – 11 г.
  6. Елена Стайкова
  7. Лия Ячкова
  8. Калоян Събев
  9. Александър Чулев
  10. Мартин Младенов

Акустични китари
Дует първа група

10.40 часа

  1. Александър Антонов - 11 год., Божидара Николова – 12 год.
  2. Калоян Киров, Деян Тошев
  3. Eлица Даскалова – 11 г., Ивайло Иванов – 11 г.
  4. Лия Ячкова, Калоян Събев
  5. Александър Чулев, Мартин Младенов

Акустични китари
Трио  първа група

11.00 часа

  1. Георги Исаев – 11 г., Божидар Исаев – 11 г., Божидара Николова – 12 г.
  2. Калоян Василев – 12 г., Валери Стоянов – 10 г., Gabriel Dunne – 11 г.

Акустични китари
Соло изпълнители втора група

11.15 часа

  1. Петър Божинов - 12 г.
  2. Алекс Георгиев
  3. Симона Тетевенска

Акустични китари
трио втора група

11.30 часа

  1. Трио – Елена Стайкова, Спас Ангелов, Райно Мишов

Акустична китара
Соло изпълнители трета група

11.40 часа

  1. Божидар Некезов - 15 г.
  2. Иван Щерев - 17 г.
  3. Ива Недялкова - 17 г.
  4. Денислав Тенев
  5. Филиппос Ликос - 15 г.

ПОЧИВКА  12.15 ч - 12.45 ч

Електрически китари
Соло изпълнители първа група

12.45 часа

  1. Михаил Танев – 11 г.
  2. Станислав Георгиев (Стенли) – 9 г.
  3. Мерт Асенов – 10 г.

Електрически китари
Соло трета група

13.00 часа

  1. Благовест Георгиев - 16 г.
  2. Кристиан Парков - 15 г.
  3. Кристиян Кокушев – 17 г.
  4. Аделина Денова – 15 г.

Електрически китари
Соло изпълнители четвърта група

13.15 часа

  1. Божидар Йовев - 18 г.
  2. Любомир Тошев - 22 г.
  3. Иван Койчев - 18 г.

Категория Китара и глас

13.30 часа

  1. Мерт Асенов и Селин Асенова
  2. Дует „Ту А” - Александра Момчилова и Атанас Дизов
  3. Ивана Илиева и Константин Филипов
  4. Threesome” - Кристина Дечева, Николай Йовчев, Виктория Първанова
  5. Цветелина Илчова

Блок акустични и електрически китари

  1. Иван Митков
    Репертоар: Марина Марина 
  2. Денис Попов
    Репертоар: Малък етюд 
  3. Китарен ансамбъл „Огнени китари” - Иван Митков, Денис Попов, Александър Попов, Никол Георгиева, Самуил Атанасов, Мартин Тонев, Павлина Иванова

Групи

14.30 часа
         

  1. ВИС „Седми клас” – Райно Мишов, Даниел Йотов, Калоян Караибишев, Йордан Мурчев
  2. Група „THE GANG” – Даниел Георгиев, Димо Чешмеджиев, Георги Георгиев, Мерт Асенов, Стефан Танев
  3. Група „ROCK BONES” – Константинос Папас, Ясен Ангелов, Калоян Стоянов, Борис Груев, Ивайла Михайлова, Александра Савовска
  4. Група „REBELS” – Божидар Костадинов, Светослав Петров, Росен Павлов, Бела Начева, Галя Тошева, Весела Петрова
  5. Група „Bobsy-die” – Ивана Илиева - вокал, Константин Филипов - китара, Иван Койчев - китара, Калоян Цветков - барабани
  6. Група Rockids – Нели Мишева - вокал, Илина Стойнева - вокал, Милена Илиева - keyboard, Калоян Мишев - бас китара, Антон Стойчев - китара, Илиян Лазаров - китара, Тома Боянов - барабани
  7. Група Drastic Measures – Иво Йордакиев - китара и вокал, Кирил Георгиев - бас китара, Любен Димитров - барабани

 

Добави коментар


Защитен код
Обнови

You are here Музика без граници Списък на участниците в "Музика без граници" 2019