Музика без граници 28.04.2024 резултати

СПИСЪК НА НАГРАДЕНИТЕ УЧАСТНИЦИ – 28.04.2024
В ЕДИНАДЕСЕТИ НАЦИОНАЛЕН КИТАРЕН ФЕСТИВАЛ – КОНКУРС
ЗА КЛАСИЧЕСКА, ПОП, РОК И ДЖАЗ
„МУЗИКА БЕЗ ГРАНИЦИ”


Акустична и класическа китара- поощрителни награди-1 възрастова група
- Андрес Пиргов-предметна награда-НЧ „Никола Й. Вапцаров 1922”Благоевград
- Иван Петров - София
- Явор Николов-НЧ”Елин Пелин-1896” гр. Елин Пелин
- Тодор Янъков- НЧ „Младост 1971”- София
- Борил Хараланов - предметна награда -144 СУ „ Народни будители”София
- Христо Славов-предметна награда-144 СУ„ Народни будители”София


Акустична и класическа китара - соло изпълнители 1 група
I място
- Боян Петров - София
II място
- Михаил Янъков – НЧ „Младост 1971”- София
III място
- Данаил Каменаров – Немско училище – София
Дует I място
- Борил Хараланов и Самуил Хараланов -144 СУ„ Народни будители”София
Дует II място
- Михаил Каменов и Давид Александров - НЧ”Иван Николаевич Денкоглу-1867”
София
Дует III място
- Михаил Янъков и Тодор Янъков -НЧ „Младост 1971”- София


Акустична и класическа китара соло изпълнители 2 група
I място
- Анна Мария Енчева - НЧ „Младост 1971”- София
II място
Георги Жейнов - НЧ”Елин Пелин-1896” гр. Елин Пелин


Акустична и класическа китара - соло изпълнители 3 група
I място – класическа китара
- Димитрина Маноилова - НЧ „Никола Й. Вапцаров 1866”- Благоевград
II място
- Елица Даскалова - НЧ „Димитър Динев 1937” – София
I място – акустична китара
- Борислав Кирилов - София
I място – Фламенко
- Калоян Събев - НЧ „Младост 1971”- София
I място – Китара и глас
- Джуу Ох -144 СУ„ Народни будители”София
Дует – предметна награда
Теодора Томова и Илия Илиев -144 СУ„ Народни будители”София
Дует I място – акустичен рок
- Анна-Мария Енчева и Калоян Събев - НЧ „Младост 1971”- София
Дует I място – класическа китара
- Елица Даскалова и Ева Митева-НЧ „Димитър Динев 1937” – София
Дует II място - класическа китара
- Румен Кръстев и Андон Ковачев-Център за изкуства, култура и образование
Бели брези София
Дует III място
- Марио Попов и Димитрина Маноилова-НЧ „Никола Й. Вапцаров 1866”-
Благоевград
I място
Трио „Утопия” – Елица Даскалова
Йоанна Божинова
Ева Митева
НЧ „Димитър Динев 1937” – София
II място
Трио Китари - Марио Попов
Димитрина Маноилова
Георги Арабаджиев
НЧ „Никола Й. Вапцаров 1866”- Благоевград


Акустична и класическа китара - соло изпълнители 4 група
Предметна награда
- Марио Попов – НЧ „Никола Й. Вапцаров 1866”- Благоевград
Плакет и грамота
Китарен ансамбъл - Марио Попов
Христо Динев
Димитрина Маноилова
Асен Ставрев
Георги Арабаджиев
Андрес Пиргов
НЧ „Никола Й. Вапцаров 1866”- Благоевград

Страница 1 от 14

You are here Музика без граници